Inici | Club | Futbol | Futbol femení | Futbol sala | Classificacions

Classificacions

FUTBOL | SEGONA REGIONAL GRUP 13
POS. EQUIP
PTS.
JUG.
G.
E.
P.
G.F.
G.C.
1
REAL DE GANDIA C.F.
60
27
18
6
3
74
26
0
2
C.D. XERACO
57
26
17
6
3
91
32
0
3
C.D. CONDE
52
26
16
4
6
70
24
0
4
C.F. U.D. CIUDAD DE CULLERA
49
26
14
7
5
59
29
0
5
C.A.E. BELLREGUARD
47
26
14
5
7
75
36
0
6
C.D. XERESA
45
26
12
9
5
90
33
0
7
U.E. BENIFAIRO DE LA VALLDIGNA
45
26
14
3
9
79
39
0
8
VALL D´ALFANDECH C.F.
44
26
13
5
8
84
35
0
9
VILLALONGA C.F.
38
26
11
5
10
50
30
0
10
DAIMUS C.F.
31
26
9
4
13
46
51
0
11
BENIRREDRA C.F.
21
25
6
3
16
36
58
0
12
U.D. ALMOINES
21
25
6
3
16
60
53
0
13
PILES C.F.
20
27
6
5
16
61
75
3
14
C.E. LA FONT D´ENCARROS
18
26
5
3
18
33
68
0
15
SUECA UNITED FOOTBALL CLUB
0
26
0
0
26
2
321
0
 
FUTBOL FEMENÍ | EQUIP 'A' | 1ª REGIONAL GRUP 3
POS.
EQUIP
PTS.
JUG.
G.
E.
P.
G.F.
G.C.
1
VALENCIA FEMINAS C.F. "B
61
21
20
1
0
143
9
0
2
MISLATA C.F.
45
21
14
3
4
50
15
0
3
LEVANTE U.D. "D"
36
21
11
3
7
45
40
0
4
C.D. TORRENT
36
21
11
3
7
41
44
0
5
C.F.B. GANDIA
32
21
10
2
9
42
57
0
6
PARRETA C.F.
31
21
9
4
8
39
47
0
7
C.F. JUVENTUD CHIVA
31
21
9
4
8
63
58
0
8
CIUTAT D´ALZIRA FUTBOL BASE
25
21
7
4
10
48
55
0
9
DISCOBOLO-LA TORRE A.C.
22
21
6
4
11
33
55
0
10
REAL DE GANDIA C.F. "A"
20
21
6
2
13
36
63
0
11
C.F.F. MARITIM "C"
12
21
3
3
15
27
68
0
12
VALL D´ALFANDECH C.F. "A"
10
21
3
1
17
34
90
0
 
FUTBOL FEMENÍ | EQUIP 'B' | 2ª REGIONAL GRUP 4
POS.
EQUIP
PTS.
JUG.
G.
E.
P.
G.F.
G.C.
1
ESPORT BASE MOIXENT
50
19
16
2
1
105
12
0
2
U.D. CANALS
47
19
15
2
2
96
17
0
3
C.D. SPORT BASE ONTINYENT
44
19
14
2
3
106
22
0
4
U.D. TAVERNES
38
19
12
2
5
67
18
0
5
C.D.F. BOCAIRENT
34
19
11
1
7
55
35
0
6
P.D. AYORENSE
30
19
10
0
9
70
51
0
7
ATLETIC MURO FEMENI C.F.
20
19
6
2
11
26
61
0
8
C.D. XERESA
19
18
6
1
11
35
45
0
9
C.D. ENGUERA
8
19
2
2
15
11
104
0
10
VALLADA FEMENI C.F.
8
19
2
2
15
13
107
0
11
VALL D´ALFANDECH C.F. "B"
5
19
1
2
16
10
122
0
12
REAL DE GANDIA C.F. "B"
0
0
0
0
0
0
0
0
 
FUTBOL FEMENÍ | FUTBOL BASE FEMENÍ GRUP 1
POS.
EQUIP
PTS.
JUG.
G.
E.
P.
G.F.
G.C.
1
VALENCIA FEMINAS C.F. "A"
51
17
17
0
0
183
9
0
2
LEVANTE U.D. "A"
42
18
15
0
3
213
13
3
3
VILLARREAL C.F.
40
17
13
1
3
123
21
0
4
C.F.F. MARITIM "A"
35
16
11
2
3
103
27
0
5
VALENCIA FEMINAS C.F. "B"
28
18
9
1
8
90
56
0
6
C.F.MARE NOSTRUM PTO.SAGUNTO "A"
25
17
8
1
8
93
50
0
7
LEVANTE U.D. "B"
25
17
8
1
8
93
75
0
8
DEUTSCHE SCHULE VALENCIA F.C.
13
17
4
1
12
29
100
0
9
VALL D´ALFANDECH C,F, "B"
12
17
4
0
13
25
189
0
10
AT. SAGUNTINO
4
16
1
1
14
8
216
0
11
C.D.F.B. LA ELIANA
0
18
0
0
18
9
213
0
 
FUTBOL FEMENÍ | FUTBOL BASE FEMENÍ GRUP 2
POS.
EQUIP
PTS.
JUG.
G.
E.
P.
G.F.
G.C.
1
VALENCIA FEMINAS C.F. "C"
47
17
15
2
0
120
8
0
2
C.F. AT. CARCAIXENT
39
18
13
0
5
105
33
0
3
CARLET EMF C.F.
35
17
13
2
2
110
20
6
4
LA UNION FEMENINA MANISES F.C.
34
17
11
1
5
82
53
0
5
LEVANTE U.D. "C"
25
17
8
1
8
69
71
0
6
U.D. ALGINET
25
17
7
4
6
25
25
0
7
VALL D´ALFANDECH C.F. "A"
21
17
6
3
8
37
59
0
8
C.F.F. MARITIM "B"
13
18
4
1
13
27
116
0
9
U.D. TAVERNES
10
18
5
1
12
30
79
6
10
VALENCIA FEMINAS C.F. "D"
10
17
3
1
13
25
85
0
11
C.F.MARE NOSTRUM PTO.SAGUNTO"B"
5
17
1
2
14
12
93
0
 
FUTBOL SALA | 2ª PROVINCIAL
POS.
EQUIP
PTS.
JUG.
G.
E.
P.
G.F.
G.C.
1
VALL D´ALFANDECH-LA CATEDRAL 58 22 19 1 2 133 74 0
2
CLUB LIMSET XATIVA F.S. 48 22 15 3 4 126 70 0
3
F.S. SUECA 42 22 14 0 8 113 76 0
4
CHELVA F.S.-MAT 26 40 22 13 1 8 108 83 0
5
DOMUS GODELLA 35 22 11 2 9 77 90 0
6
C.D. ALMASSERA "A" ARROZ DACSA 33 21 10 3 8 94 81 0
7
CONS.FUTURMET-NEU. BOSCA-ALGINET 33 22 10 3 9 94 95 0
8
MN4 -ESCLAVAS, S.C 28 22 9 1 12 104 111 0
9
PENYAROJA-QUALITY BROKERS 22 21 7 1 13 91 108 0
10
COL. EL ARMELAR 21 22 7 0 15 87 132 0
11
C.D. LORETO VALENCIA 19 22 6 1 15 92 106 0
12
LA CANYADA, C.F.S. 6 22 2 0 20 75 168 0
 

 

 

 

 

Vall d'Alfàndec Club de Futbol